about-firef

فای رف به چه معناست؟

فای رف مخفف فایننشل رفرنس و به معنای مرجع علوم مالی است. وب سایت فای رف توسط جمعی از اساتید و متخصصین حوزه مالی و با هدف ارتقای سطح دانش مالی و سرمایه‌گذاری در کشور ایران ایجاد گردیده است.

 

وب سایت فای رف چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 news-reader  financial-dic  financial-video-firef
 حرفه ای ترین خبرخوان مالی و اقتصادی  دانشنامه مالی  ویدیوهای آموزشی مالی
مجموعه فای رف اقدام به راه‌اندازی حرفه‌ای‌ترین خبرخوان مالی و اقتصادی به زبان فارسی نموده است. خبرخوان فای رف، کلیه اخبار مالی و اقتصادی را از بیش از ده منبع رسمی و معتبر به صورت لحظه‌ای و اتوماتیک گردآوردی کرده و با ذکر تاریخ و منبع، منتشر می‌نماید. بنابراین شما می‌توانید با صرف کمترین وقت و هزینه، در جریان کلیه اخبار مالی و اقتصادی ایران و جهان قرار گیرید. هر روز حداقل یک واژه یا اصطلاح مالی به همراه ترجمه لغوی و مفهومی در بخش دانشنامه فای رف ارائه می‌گردد. برای این منظور برترین اصطلاحات مالی، حسابداری و اقتصادی توسط کارشناسان مجرب فای رف انتخاب گردیده و با دقت و وسواس فراوان به زبان فارسی ترجمه می‌گردد. هدف از این کار تدوین جامع‌ترین دانشنامه مالی به زبان فارسی در فضای مجازی است. شما می‌توانید برترین ویدیوهای آموزشی در حوزه علوم مالی و سرمایه‌گذاری را در وب سایت فای رف تماشا کنید. جهت رفاه حال شما کاربران گرامی، کلیه ویدیوهای منتشره در وب سایت فای رف، با ترجمه تخصصی مالی و زیرنویس فارسی ارائه می‌گردد. همچنین شما می‌توانید ویدیوهای مورد علاقه خود را به راحتی دانلود کرده و یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 analysis  papers  course
 جامع ترین بانک تحلیل های مالی  مقالات مالی  دوره های آموزشی مالی
وب سایت فای رف کلیه تحلیل‌های مالی منتشره توسط شرکت‌های کارگزاری، سرمایه‌گذاری، مشاوره سرمایه‌گذاری، تأمین سرمایه و … را گردآوری کرده و با ذکر تاریخ و منبع در اختیار شما می‌گذارد. به منظور رعایت حق کپی رایت، گزارش‌های تحلیلی که نیازمند پرداخت هزینه هستند، در وب سایت فای رف منتشر نمی‌گردند. همچنین اشخاصی که تمایل به انتشار مطالب خود در وب سایت فای رف ندارند، می‌توانند با واحد پشتیبانی فای رف تماس گیرند. مجموعه فای رف همواره تلاش نموده است تا باکیفیت‌ترین مطالب آموزشی در حوزه علوم مالی را ارائه نماید. در همین راستا، فای رف اقدام به ایجاد بانک مقالات و مطالب آموزشی مالی نموده است. شما می‌توانید با مراجعه به بخش مقالات، به صورت رایگان به این مطالب دسترسی یابید. محورهای اصلی مقالات عبارت است از: ریسک و سرمایه‌گذاری، مدیریت امور مالی شخصی، مدیریت امور مالی شرکتی، موفقیت و ثروت. به منظور ارتقای سطح دانش مالی در کشور، مجموعه فای رف اقدام به راه‌اندازی آکادمی فای رف نموده است. در حال حاضر آکادمی فای رف تنها آکادمی معتبر در کشور است که به صورت تخصصی به آموزش مباحث مالی می‌پردازد. همچنین به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی، کلیه دوره‌های آموزشی این آکادمی به صورت مجازی برگزار می‌گردد. درنتیجه شما می‌توانید از سراسر ایران در این دوره‌ها شرکت نمایید.